מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

השתחררתם? מברוק! קבלו הטבה מפנקת ומקצוע נחשק רגע לפני הטיול

השכרת כיתות לימוד מאובזרות

מכללת אורנס הינה מכללת בוטיק שנמצאת במיקום אסטרטגי ומרכזי בחיפה והקריות מול לב המפרץ מרחק הליכה של 3 דק' מהרכבת, מטרונית ומרכזית לב המפרץ.

הכיתות הלימוד שלנו ברמה גבוהה, סביבת לימודים חדשנית והייטקיסטית מומלץ לצפות בסרטון. הכיתות מאובזרות במקרן ומחשב נייד, לוח טושים.

עלויות ותנאים כלליים:

מחירון כיתות לימוד עד 40 מקומות ישיבה

חצי יום (4 שעות בין 8:00 עד 17:00): 550 ₪ 

יום שלם (8:00 עד 16:00): 750 ₪ 

שעות הערב (מ-17:00 עד 21:00): 650 ₪

ימי שישי (8:00 עד 13:30): 600 ₪

על כל שעה נוספת תוספת של 15%.

השכירות על בסיס מקום פנוי.

המחירים אינם כוללים מע"מ.

למחירים להשכרת כיתות ליותר מ – 3 מפגשים, השאירו פרטים.

תנאים כלליים:

  • המזמינים מצהירים בזאת כי הובהר שאין להכניס אוכל ושתיה לכיתות הלימוד.
  • המזמינים מצהירים כי הינם לוקחים על אחריותם המלאה את כל הפעילות ויישאו בעלות כל נזק אשר ייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל לרבות פגיעה בגוף ו/או ציוד של המכללה ו/או צד שלישי.
  • ​מובהר בזאת כי על המזמינים להסדיר את התשלום מול אגף הכספים במכללה עד ולא יאוחר מ 7 ימי עבודה בטרם מועד האירוע, על מנת לשריין את החדרים באופן סופי.

כיבוד:

​קפה רץ 8 ₪ לאדם, (כולל מים רותחים, מים קרים, קפה שחור ונמס, תה בטעמים, חלב טרי, סוכר וסוכרזית, כוסות חד-פעמיות, עוגות /עוגיות).

המחיר אינו כולל מע"מ.

שתף: שלח לחבר במייל:
מקרן
כיתות ממוזגות
WIFI
חנייה
מחשוב מתקדם

מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

קורסים המובחרים שלנו

מכללת אורנס לניהול מציעה מגוון רחב של קורסים וסדנאות לבכירים, למנהלים ולכלל האוכלוסייה.

במכללת אורנס, תוכלו להרחיב את הידע ולרכוש מקצועות מובילים בשוק העבודה.

לכל הקורסים

909קורס cnc בצפון

מהי תכנית הלימודים של קורס cnc בצפון? החל מתורת המתכות, שרטוט, תורת הכלים, תכנות, אנגלית טכנית, מתמטיקה, מדידות וכן הלאה – בזכות לימודים תיאורטיים ומעשיים, תוכלו לקבל את ההסמכה הדרושה ולהשתלב במגוון ענפי התעשייה והרפואה בארץ. מעוניינים לקבל מידע נוסף על קורס זה? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. מכללה זו מציעה מגוון הכשרות והדרכות במספר חטיבות לימוד עיקריות – כאשר לרשות התלמידים עומד סגל הראה איכותי וכיתות מרווחות.

קורס cnc בצפון – לתכנן את העתיד כראוי

ככל שאנו מתבגרים, כך אנו מבינים יותר ויותר את חשיבותו של התכנון לטווח הרחוק. במילים אחרות, וכדי שנוכל לבסס את עצמנו ואת חיינו על הצד הטוב ביותר, עלינו להקדיש את מלוא הריכוז ותשומת הלב – ולחשוב מה נרצה להיות כשנגדל ונהיה מבוגרים אחראיים. נמשכים לתחום הריאלי? ברצונכם להיכנס לתחום ההיי טק או הרפואה? מומלץ ביותר לשקול לחיוב את האפשרות הבאה: קורס cnc בצפון.

אין ספק, ההתקדמות הטכנולוגית תופסת מקום של כבוד במציאות הישראלית – ומומלץ ביותר לקחת בזה חלק. כלומר, על ידי התמחות בתחום ה-cnc, ניתן יהיה להשיג זאת – ובהצלחה. אם אתם בעלי יכולות טכניות וקליטה מהירה – מוזמנים להשתתף בתכני הלימודים היוקרתית; תכנית הכוללת בתוכה נושאים כדוגמת שרטוט, תורת החומרים, אבטחת איכות ועוד.

בסיומה של השתתפות פעילה בשיעורים ובתרגול המעשי, תהיו זכאים לקבל תעודה מטעם משרד הכלכלה והתעשייה כמו גם תעודת כוון של האיגוד הישראלי לאיכות. בזכות הסמכה זו, תוכלו להשתלב במהירות וביעילות במגוון מוסדות, חברות ומפעלים בתחום ההיי טק, הביטחון וכן הלאה.

מה דרוש מכם כדי להפוך למומחים בתחום העיבוד השבבי? התשובה היא פשוטה: השתתפות בקורסים בחטיבת החשמל והמתכת של המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. מכללה זו היא מהמובילות בארץ בתחום ההכשרות וההדרכות המקצועיות. מעבר לכך, סגל המרצים ילווה אתכם שלב אחר שלב – עד לתוצאה הרצויה.

קורס תכנת cnc, המוכר גם בתור לימודי עיבוד שבבי, יעניק לכם את היתרון הדרוש לצורך השתלבות מוצלחת בשוק העבודה. אין ספק, לאורך השנים האחרונות נדמה כי המילה: "התקבלת" מגיעה לעיתים רחוקות. עם זאת, אין זה חלום – גם אתם יכולים למצוא את עצמכם בתחום מרתק, מספק ומאתגר – במפעל מרשים בארץ. כיצד? בזכות לימודי ה-cnc. כדי לקבל מידע נוסף על לימודים אלו, אתם מוזמנים לפנות אל המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. מכללה זו מציעה מגוון מסלולי לימוד במסגרת חטיבות שונות של מקצועות. מעבר לכך, סגל ההוראה שלה לא מתפשר על פחות מאיכות.

קורס תכנת cnc: התמחות במקצוע מרשים

ככל שאנו גדלים, כך אנו נחשפים ליותר ויותר מקצועות מרשימים, מאתגרים ומגוונים. עם זאת, כיצד נדע מה מתוכם רלוונטי עבורנו? והאם ניתן לעסוק בתחום מבוקש ומספק כאחד? התשובה היא, ללא כל צל של ספק, כן. למעשה, השתתפות בקורס תכנת cnc תענה על מלוא דרישותיכם.

שואלים את עצמכם מהי משמעות הביטוי "תכנת cnc"? כאשר אנו מדברים על תחום זה, הכוונה היא לעולם ומלואו; תחום אשר מסייע רבות למעצבים, מתכנתים ועובדים נוספים בעולם ההיי טק והתעשייה בארץ. כיצד הוא עוזר? על ידי התעמקות ותרגול בכל הקשור להליכים גיאומטריים, תורת החומרים, הפעלה אוטומטית, חריטה, אבטחת האיכות, שרטוט וכן הלאה – מומחים אלו יוכלו לקבל את הבסיס הטכנולוגי הדרוש. כך, הם יוכלו להשתלב במגוון מפעלי מתכת, מפעלים המתמחים בעיבוד שבבי ועוד – ולעמוד בהצלחה בכל דרישות התפקיד שלהם.

בהתאם, כדי שגם אתם תוכלו לרכוש השכלה משמעותית זו, יש לפנות אל מכללה מקצועית וטכנולוגית ולהתרשם ממסלולי הלימוד שהיא מציעה. בהצלחה!

קורס תכנת cnc – לקבל את ההסמכה הדרושה

מעוניינים לעבוד בתור בקרי cnc? מעוניינים לרכוש ידע מקיף בתחום עיסוק זה? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. לצד הלימודים התיאורטיים, תתרגלו את הפרקטיקה – ובסופה תקבלו תעודת תכנת מטעם המכללה ומשרד הכלכלה והתעשייה.

במסגרת לימודי cnc בצפון, תוכלו לרכוש תחומי ידע בעלי משמעות; כישורים באמצעותם תוכלו להשתלב בשוק העבודה בהצלחה. מתעניינים בתחום התכנות והעיבוד השבבי? ברצונכם להשתלב בתעשיית ההיי טק, האלקטרוניקה או בענפי תעשייה אחרים? לשם כך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. מכללה זו מציעה מגוון קורסים מרשימים ומקצועיים בתחום החשמל והמתכת. כמו כן, הכשרות אלו מעבירים מרצים מומחים ומנוסים.

לימודי cnc בצפון: לרכוש בסיס איתן

תחום ההיי טק והתעשיות עשירות המדע בארץ הן ללא ספק מתקדמות. למעשה, ככל שחולפות השנים נדמה כי תחום זה ממשיך להוביל לכדי תגליות בעלות משמעות וערך רבים. מעוניינים גם אתם להשתלב בעולם זה? שואלים את עצמכם כיצד ואיזו הכשרה מומלץ לעבור? אין ספק שלימודי cnc הם בדיוק עבורכם.

כאשר אנו מדברים על cnc, או בלועזית – numerical control computer, הכוונה היא לדרך בה אנו ברך כלל מתארים בקר ממוחשב; בקר העובד במרבית המקרים אל מול קלט המוכר בתור g-code. אין ספק, ניתן להתייחס אל ה-cnc בתור רובוט לצורך תכנות; רובוט המחזיק ביתרונות רבים.

כדי שגם אתם תוכלו בעתיד הטכנולוגי של הארץ, יש לפנות אל מכללה מקצועית ואיכותית ולהתעניין בקורסים שהיא מציעה בתחום זה. ראשית כל, חשוב לברר מה כוללת תכנית הלימודים המלאה. החל משרטוט, מושגי יסוד בתחום ה-cnc, מדידות, מתמטיקה, אנגלית טכנית, תכנות, פיקוד ובקרה וכן הלאה – השתתפות פעילה בשיעורים וסיומם המוצלח יזכרה אתכם בתעודת תכנת מטעם משרד הכלכלה והתעשייה. במקביל לכך, בזכות לימודים אלו תוכלו גם להשתלב במגוון מפעלים וחברות תעשייה בתור תכנתים. מעבר לכך, חשוב להדגיש כי לימודים אלו משמשים בתור בסיס מרשים לצורך הרחבת השכלתכם בעתיד – במסגרת התואר הראשון  ו/או הסבה מקצועית לאקדמיים  המעוניינים במקצוע מבוקש ונדרש בשוק העבודה.

לימודי  כוון מפעיל – תכנת – C.N.C – יאפשר לך בזמן קצר מאוד להגיע לשכר ממוצע של חמש ספרות ומעלה.

להתמחות בתחום ידע רלוונטי

לימודי cnc הינו הכשרה משמעותית אשר תסייע למתכננים, מעצבים ועוד לשדרג ולהעמיק את יכולותיהם המקצועיות. מעוניינים גם אתם להתמחות בעולם זה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס.

לצפייה במסלול

908קורס קציני בטחון

מטרתו של קורס קציני בטחון היא להכשיר את הדורות הבאים של מומחי האבטחה – ולהקנות להם את הבסיס הדרוש למשימה. החל מהיכרות עם סוגים שונים של מבנים, ביצוע מעקב ותצפיות ועד הערכת סיכונים – בזכות כישורים אלו תוכלו גם אתם להשתלב במערך האבטחה של מגוון מוסדות, חברות פרטיות וציבוריות וכן הלאה. רואים את עצמכם משתלבים בתפקידים אלו? צרו קשר עם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. מכללה זו מציעה מגוון מסלולי הכשרה מקיפים, איכותיים ומקצועיים. וזאת, בתוך כיתות מרווחות ושימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

קורס קציני בטחון: להגן תוך מחויבות גבוהה

החברה בה אנו חיים היא מורכבת – בכך אין כל ספק. למעשה, עובדה זו היא איננה חדשה כלל וכלל, ועבורה רבים וטובים מנסים לתת את המענה המקצועי ביותר. כמו מה למשל? חלק בלתי נפרד מכך כולל תכנון מוקפד של מערך האבטחה של מבנים שונים; תכנון אשר יתבצע על ידי המומחים בתחום. ברצונכם לקחת חלק במלאכה חשובה זו? בצדק! כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור קשר עם צוות המכללה ולהתעניין בקורס קציני בטחון.

כאשר אנו מדברים על מסלול לימודים זה, הכוונה היא לתכנית מקיפה ומקצועית הכוללת מגוון רחב של תחומי ידע. החל מהערכת הציר המקצועי, הקמתו של ציר הבטיחות, ביצוע סקר סיכונים ועוד – שיעורים אלו הינם עולם ומלואו ויסייעו לתלמידים לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר.

מעוניינים להתקבל ללימודים אלו? עליכם להציג תעודת 12 שנות לימוד ותעודת יושר. בנוסף, עברכם צריך להיות ללא פגם. כמו כן, יהיה עליכם להשתתף בשיעורים השונים – בסיומם תקבלו את תעודת ההסמכה מטעם המכללה. כך, תוכלו להשתלב בהצלחה במגוון מוסדות, קניונים ועוד.

קורס קציני בטחון – להיות בידיים טובות

בין אם מדובר בניתוח סיכונים, היכרות עם מגוון סוגי נשק, ניהולו של מוקד אבטחה וכן הלאה – הקורס אותו מציעה המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס הינו מהמובילים ומהמתקדמים בארץ. כדי לרכוש השכלה משמעותית זו, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור קשר.

קורס קציני בטחון

אתם לא יכולים בלי אקשן בחיים, NCIS זאת הסדרה שאתם לא יכולים לראות ותמיד סקרן אתכם לחקור דברים לעומקו של עניין? קורס קב"טי קמעונאות ותעשייה במכללת אורנס לניהול הוא מסלול מרתק עתיר ידע המבוסס על שלושה צירים עיקריים: הציר המבצעי, ציר הבטיחות וציר הניהול. שלושת אלו מרכיבים את כלל המידע הדרוש למלא תפקידי מפתח בתחום הביטחון, ניהול הזירות השונות והאחריות והניהול הן של מוסדות, ארגונים, חברות ותאגידים גדולים והן במגזר הפרטי של חברות פרטיות העוסקות בביטחון מקצועי.

קורס קציני ביטחון וחקירות – ללכת על בטוח זה ללכת על ביטחון!

כמה שגאוגרפית ארץ ישראל היא קטנה, ממש נקודה קטנה על מפת העולם הגדול כך גם היא רוויית אירועים הדורשים אנשי מקצוע מומחים בתחום הביטחון אשר יידעו לתת מענה בזמן הנכון ובמקום הנכון ויידעו לתפקד תחת לחץ ולשמור על קור רוח על מנת להציל חיים. תפקידו של קצין הביטחון לא מפסיק לספק עניין ואתגרים בכל יום מחדש ועליו להיות בקיא בתחומים רבים בעולם האבטחה, הן כביצועיסט בשטח והן כמנהל של עשרות ובמקרים מסוימים אף מאות עובדים תחתיו.

קורס קציני ביטחון וחקירות במכללת אורנס מעניק לכם את ארגז הכלים ואת כרטיס הכניסה לקריירה מרתקת עם אפשרויות תעסוקה בקשת רחבה של התמחויות בתחום. כל הקורסים שלנו נערכים בקבוצות מצומצמות במטרה ללוות כל סטודנט וסטודנטית ליווי צמוד עם יחס אישי על מנת שיגיעו כמה שיותר מוכנים לעולם האמתי ולהתמודד עם כל עיכוב או בעיה, תהא אשר תהא.

קורס קציני ביטחון וחקירות -יודעים שיש מי ששומר עלינו.

בואו ללמוד לתפקיד מהותי עם שליחות ואפשרויות קידום לתפקידים נחשקים בעולם הביטחון והאבטחה. אנחנו יודעים שכבר זמן רב אנו ישנים יותר טוב בלילות כאשר אנו יודעים כמה טוב הבוגרים של הקורס שומרים עלינו. צרו אתנו קשר ונשמח להסביר לכם איך מתקדמים משם.

לצפייה במסלול

825רפרנט מקצועי לסוכן ביטוח

חיים, רכב, בריאות, נסיעות לחו"ל ותאונות אישיות הם רק חלק קטן מהתחום המרתק שנקרא עולם הביטוח. אתם בעלי יחסי אנוש מעולים? אתן בעלות תודעת שירות גבוהה, שומרות על קור רוח ולא ממצמצות במצבי לחץ? קורס רפרנט מקצועי לסוכן ביטוח הוא הקורס שיתלבש לכם כמו כפפה ליד. המקצוע שהביקוש בו נמצא כל הזמן במגמת עליה הוא אחד מהמקצועות המדוברים והיוקרתיים בעולם התעסוקה בארץ. זה הזמן שלכם לרכוש את הכלים שיבטחו את העתיד המקצועי שלכם.

כל רגע שאתם מתלבטים זה עוד מקום בקבוצת הלימוד הקטנה בקורס הקרוב.

קבוצות הלימוד הקטנות בקורסים שלנו מאפשרות למרצים לתת יחס וליווי אישיים לכל אחת ואחד וצעד אחר צעד להוביל אותם אל היציאה אל הדבר האמתי.

אז מספיק להתלבט! ללכת על ביטוח זה ללכת על בטוח.

לצפייה במסלול

745קורס בקרת איכות

אוהבים לומר את המילה האחרונה? מקפידים על פרטי הפרטים הכי קטנים לפני שאתם חותמים על משהו שהשם שלכם אמון עליו? אם כן אז קורס הבטחה ובקרת איכות במכללת אורנס לניהול כנראה יתאים לכם כמו כפפה ליד. המכללה מקדמת את מנהלי הפרויקטים והעוסקים בנושאי האיכות במפעלים והארגונים צעד אחד קדימה.

כל מפעל או חברה המייצרים מוצר כלשהו או מספקים שירות, נדרשים לתקני בטיחות מקומיים או בינלאומיים. כיום, העולם העסקי המודרני, הבנוי על תחרות ודינאמיות, מחייב מפעלים וארגונים בפיתוח מערכות הבטחת איכות מתקדמות כדי לעמוד בתקנים.

בדיוק לשם כך נועד קורס ניהול הבטחת איכות במכללת אורנס, המעניק ידע בסיסי בגישות ובכלים של הבטחת איכות. הקורס כולו הוא חוויה המתרחשת בקבוצות לימוד קטנות ואינטימיות המאפשרות מתן יחס אישי וליווי של כל סטודנטית וסטודנט צעד אחר צעד אל עבר עתיד מבטיח עם קריירה עשירה ומעשירה.

במסגרת קורס בקרת איכות, תוכלו לרכוש כלים משמעותיים וחשובים ביותר. החל ממושגי יסוד בתחום הבטחת האיכות, עריכת ניהול כולל לאיכות, דגימת קבלה ועד הכרת המבנה האירגוני – כדי שגם אתם תוכלו לרכוש השכלה בתחום נדרש בשוק העבודה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. לצד הכשרות בתחום מקצועות האיכות, מכללה זו מציעה מגוון מסלולי לימוד נוספים כדוגמת מסלול הניהול, החשבונאות והפיננסים, ביטחון ואבטחה ועוד. כמו כן, סגל ההוראה של מכללה זו הינו מנוסה, מקצועי ומיומן.

קורס בקרת איכות: לרכוש את הכלים החשובים

בין אם מדובר במוסדות תעשייה, מפעלים או שמא מדובר בארגונים אחרים – על מנת לוודא כי הפרויקטים השונים שלהם מתבצעים בהתאם לנהלים ולתקנות המחמירים ביותר, יש להעסיק מומחים בתחום הבטחת האיכות. במילים אחרות, בזכות שיתוף פעולה מקצועי זה, ניתן יהיה לספק תוצר איכותי ובטיחותי – ולצמצם את התחרות והפער אל מול חברות אחרות.

בשל כך, אין ספק שדרושים בשוק של ימינו עובדים מיומנים, מקצועיים ואחראיים בתחום הבטחת האיכות. מעוניינים גם אתם לעסוק בתחום זה? לשם כך, יהיה עליכם להשתתף בקורס בקרת איכות. במילים אחרות, אם הנכם מעוניינים להתמחות בתחום מבוקש ולהעמיק את ידיעותיכם בתחום האיכות – זהו המסלול עבורכם.

תכנית לימודים זו כוללת נושאים רבים כדוגמת מערכות מידע לאיכות, תורת המדידה, כלכלת איכות והעלויות שלו, מבדקי תקן ואיכות ועוד. לאחר שהשתתפתם במלוא השיעורים והשלמתם את המטלות השונות, תקבלו תעודת ניהול הבטחת איכות. כעת, יש באפשרותכם להשתלב במגוון מפעלים תעשייתיים, מפעלי מתכת לצד מוסדות וארגונים רבים נוספים. בהצלחה!

הכשרה מקצועית הינה משמעותית ביותר עבור הקידום כמו גם בניית הקריירה שלנו. בהתאם לכך, עומדות בפניכם מגוון אפשרויות מרשימות ומגוונות כדוגמת קורס בתחום בקרת האיכות. לשם רכישת הניסיון והידע המקצועי, מוזמנים ליצור קשר עם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס.

קורס הבטחת איכות הוא אחד ממגוון מסלולי הלימוד אותה מציעה המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס; מקצועות השייכים לחטיבה למקצועות האיכות. כאשר אנו מדברים על תחום הבטחת האיכות, הכוונה היא ליצירת איכות המוצר ואיתורם של ליקויים שונים במסגרת תהליך הייצור. כך, ניתן יהיה לספק הן ללקוח והן לחברה מענה מרשים, מקצועי ואיכותי. מעוניינים גם אתם ללוות תהליכים ולקחת חלק בפעילויות המפעל? ברצונכם לקחת חלק בבקרה ובהבטחת איכות המוצרים השונים? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מכללת אורנס ולהתעניין במסלולי ההכשרות המרשימים שהיא מציעה.

קורס הבטחת איכות: להשתלב בשוק העבודה עם הכלים הרלוונטיים

"איכות היא לא מילה גסה" – מדובר באחד הביטויים המוכרים והמדויקים ביותר. אכן, רבים מאתנו שואפים לבסס את חייהם כהלכה – וליצור שגרת יום-יום מוצלחת ואיכותית. במקביל לכך, חשוב להדגיש השאיפה למצוינות באה לידי ביטוי במגוון היבטים נוספים בחיינו – כאשר התחום המקצועי הינו דוגמא בולטת לכך. למה הכוונה? המושג "הבטחת איכות", או בלועזית quality assurance, מתמקד בליווי מגוון תהליכים ושמירה על תקינותם. וזאת, על ידי שימוש בסוגים שונים של שיטות וכלים שמטרתם להבטיח את איכות התהליך והמוצר המוגמר.

כיצד איכות זו נמדדת מלכתחילה? לכך, מגוון הגדרות וגורמים. החל מהגדרתם של היצרנים הדרישות השונות של הלקוח, תקנים כאלו ואחרים וכן הלאה. לאור כל זאת, וכדי שניתן יהיה לבצע את המשימה בהתאם לתקנים ולגורמים הרלוונטיים, הולכת וגוברת הדרישה לעובדים מיומנים ומנוסים בתחום זה.

לשם כך, אם פניכם מועדות לעיסוק זה, יהיה עליכם להשתתף בקורס הבטחת איכות. במסגרת תכנית הלימודים תלמדו מגוון מושגי יסוד בתחום הבטחת האיכות, ניהול כולל של איכות, תקן ISO9001 ומבדקי איכות ותקן ISO 19011 וכן הלאה. כך, תוכלו לרכוש את הכלים המשמעותיים ביותר – ולהשתלב בהצלחה בשוק העבודה.

קורס הבטחת איכות – ההכשרה האיכותית ביותר

מקצועות האיכות דורשים הכשרה מקיפה. בהתאם, אם גם אתם מעוניינים להתמחות בכך, מומלץ ליצור קשר עם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. החל מסגל מרצים איכותי ועד ציוד מתקדם וכיתות מרווחות – תוכלו לקבל את ההכשרה האיכותית ביותר.

לימודי אבטחת איכות מחזיקים ביתרונות רבים; הכשרה מקיפה בזכותה תוכלו להשתלב בשוק העבודה בהצלחה רבה. החל מבדיקת ליקויים בתהליך הייצור, הקפדה במכלול הנהלים ועמידה בתקנים השונים – חשיבותו של מומחה בתחום אבטחת האיכות היא רבה, בכך אין כל ספק. בהתאם, אם אתם עובדים בתחום האיכות ומקפידים על מלוא הפרטים הקטנים, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. מכללה זו מציעה מגוון הכשרות, קורסים וסדנאות בחטיבות לימוד שונות. וזאת, בהתאם לדרישות שוק העבודה של ימינו.

לימודי אבטחת איכות: ידע משמעותי ויישומי

אומרים כי ידע הוא כוח. בכך אין כל ספק ואכן, לימודים והכשרות מקצועיות יסייעו לנו להשתלב בשוק התעסוקה בהצלחה – וליישם את הידע שרכשנו כנדרש. עם זאת, לעיתים קרובות מדי אנו מתלבטים מה ללמוד והיכן. במילים אחרות, האם יש ללמוד רק לשם הלימודים? או שמא מומלץ לרכוש השכלה אשר תעניק לנו את היתרון הדרוש ותסייע לנו להתקבל למשרה יוקרתית ויציבה? כמובן, רצוי לרכוש השכלה מעניינת אשר במקביל תוביל אותנו לדרך המלך מבחינה מקצועית.

עובדים בתחום האיכות? ברצונכם להמשיך ולהתעמק במסגרת עיסוק זה? נמליץ לכם להירשם ללימודי אבטחת איכות. במסגרת לימודים אלו, תתמחו במגוון תחומי ידע. החל מעקרונות האיכות השונים, מערוכת ניהול האיכות, דגימת קבלה, כלכלת איכות, תורת המדידה ועוד – אין ספק שנושאים אלו יסייעו לכם רבות.

כך, בסיומם של לימודים אלו, תוכלו להשתלב כראוי במפעלים או חברות תעשייתיות וללוות את תהליכי הייצור השונים, לוודא כי השירותים או המוצרים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועוד. במקביל, נדגיש כי בבואכם לחפש אחר מכללה המציעה את מסלול לימוד זה, יש לוודא כי אופיו של הקורס מותאם כראוי למשתתפיו. כמו כן, על המכללה להעניק בסיום ההכשרה תעודה מטעם האיגוד הישראלי לאיכות.

כדי לענות כנדרש על ציפיות השימוש של הלקוח כמו גם לעקוב אחר תהליך ייצור המוצר ומתן השירותים, יש להשתתף בהכשרה העוסקת באבטחת איכות. כדי להתעמק בתחום מאתגר זה, מומלץ ליצור קשר עם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס.

לימודי הבטחת איכות, המוכרים בלועזית גם כ-quality assurance, הינם משמעותיים ביותר. מחזיקים ברקע בתחום האיכות? עוסקים כמפתחי מוצר, מנהלי עבודה או נאמני איכות? כדי שתוכלו להעמיק את הידע שלכם בתחום הבטחת האיכות, מומלץ ביותר לפנות אל המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. לצד הכשרות בתחום מקצועות האיכות, מכללה זו מציעה הדרכות גם בתחומי הניהול, החשבונאות והפיננסים ועוד. כמו כן, ניתן אף להשתלם בלימודים העוסקים בתחום החריטה והכרסום – c.n.c  ועוד..

לימודי הבטחת איכות: להתמחות בעיסוק מרתק

השנים האחרונות הביאו עמן בשורה משמעותית, שינויים טכנולוגיים המשפיעים על תחומי החיים. בין אם מדובר בעולם הרפואה, התעשייה, האלקטרוניקה או שמא מדובר בענפים אחרים בארץ – כדי שנוכל להמשיך ולפתח אותם כראוי, יש לרכוש את ההשכלה המקצועית והמקיפה ביותר.

אחד ממקצועות אלו מתייחס אל היבט האיכות. כלומר, כאשר אנו מדברים על לימודי הבטחת איכות, המוכרים גם בתור לימודי בקרת איכות, הכוונה היא לקורס המכשיר את משתתפיו לצאת ולהשתלב בהצלחה בשוק העבודה – כאנשי מקצוע מביני דבר; מומחים המחזיקים בידע ובכישורים לצורך ביצוע עבודות ביקורת וכמובן – לבצע את הבטחת האיכות על כל היבטיה.

למסיימים בהצלחה תינתן תעודה מטעם האיגוד הישראלי לאיכות.

נדגיש כי הכשרה זו הינה מבוקשת ביותר ומאפשרת לבוגריה להשתלב בחברות, מפעלים וארגונים מובילים בארץ. כלומר, החל ממפעלי מתכת, מפעל יצרני ועד מוסדות תעשייה כאלו ואחרים, בזכות הכשר הזו ניתן יהיה לבדוק את מידותיהם של המוצרים כמו גם את איכותם, לעקוב אחר תהליך הייצור, תקינותו של הכיול וכן הלאה. וזאת, בהתאם לתקנים והנהלים המחמירים ביותר.

מעוניינים גם אתם לרכוש השכלה משמעותית זו? בצדק! לשם כך, מומלץ לפנות אל מכללה מקצועית, להתעניין במסלול הלימודים שהיא מציעה, לברר מהם מועדי הקורס – ולהירשם. בהצלחה!

לימודי הבטחת איכות – הוראה חסרת פשרות

עובדים בתחום האיכות? ברצונכם להמשיך ולקדם את ידיעותיכם במקצוע זה? כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור קשר עם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס. מכללה זו מציעה מגוון מסלולי לימודי בדרישה גבוה – ואיננה מתפשרת על איכות ההוראה.

מטרתם של לימודי בקרת איכות הם לסייע לכל ארגון ומפעל לשפר את אופן התנהלותו ואת תהליכי הייצור שלו כנדרש. במילים אחרות, כדי לוודא כי מוסדות אלו יפעלו בהתאם לתקנות המחמירות ביותר ויענו בהצלחה על צרכי הלקוח, יש להעסיק מומחים בתחום בקרת האיכות. אין ספק, במציאות הטכנולוגית של ימינו יש להקפיד על מצוינות. בהתאם לכך, כדי להמשיך ולפתח את הארץ על הצד הטוב ביותר, מומלץ לפנות אל המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס ולהירשם לאחד ממסלולי הלימודים שהיא מציעה. תלמידיה של מכללה זו רוכשים מידע בעל ערך מוסף, בתוך כיתות מרווחות וחדישות.

לימודי בקרת איכות: לרכוש כלים בעלי ערך

כאמור, המציאות בה אנו חיים הינה טכנולוגית ומתקדמת ביותר. למעשה, ככל שחולפות השנים כך איכות חיינו משתפרת ומשתדרגת. אין ספק, כיום קשה לנו לדמיין כיצד הצלחנו להתנהל בעבר – וזאת, כאשר עומדות לרשותנו בימים אלו ממש מלוא הטכנולוגיות כדי לתקשר אחד עם השני בהצלחה מרובה. במקביל לכך, מגוון הפתרונות הטכנולוגים מאפשרים לנו לשמור על פעילות תקינה במסגרת העבודה.

בין אם מדובר בעובדי מפעל או מוסדות תעשייתיים כאלו ואחרים, כדי שניתן יהיה ליצור סביבת עבודה מתקדמת, יעילה ומקצועית יש להעסיק מומחה בתום בקרת האיכות. במילים אחרות, בזכות עובד זה ניתן יהיה לעקוב כנדרש אחר תהליכי הייצור ולוודא כי הם מתבצעים בהתאם לתקנות וסטנדרט האיכות הרלוונטיים.

מעוניינים גם אתם להעמיק את ידיעותיכם בתחום בקרת האיכות במפעל בו אתם עובדים? ברצונכם להפוך לעובדים האחראיים לנושא הבטחת האיכות במקום עיסוקכם? לצורך כך, יהיה עליכם להתעניין בהכשרה מקצועית מתקדמת; לימודי בקרת איכות אשר יספקו לכם את הכלים הדרושים.

להשיג את היתרון הדרוש

תחום בקרת הוא עולם ומלואו, בכך אין כל ספק. בזכותו, תוכלו לבסס מערך איכות מרשים, מסודר ומאושר במקום עבודתכם. מעוניינים גם אתם בכישורים אלו? מחפשים אחר קורס שיעניק לכם את היתרון הדרוש? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם המכללה המקצועית הרב תחומית אורנס.

לצפייה במסלול
בנייה וקידום אינטרנטי בנייה וקידום אינטרנטי