Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להרשמה

04-8850888

חפשו כל דבר:

מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:


  השתחררתם? מברוק! קבלו הטבה מפנקת ומקצוע נחשק רגע לפני הטיול


   השכרת כיתות חיפה

   כאשר מדובר על השכרת כיתות חיפה היא המקום הטוב והנגיש ביותר בצפון על מנת להבטיח שכל המוזמנים אכן יגיעו. בין אם זה יום עיון, הרצאה או אפילו קורס שלם אותו תרצו להעביר אצלנו תוכלו לעשות את זה בצורה הטובה ביותר על ידי כיתות בוטיק מאובזרות בכל המכשור החדש ביותר באווירה חמה, אינטימית ומזמינה אשר תבטיח לכם את הצלחת מטרתכם בשכירת המקום. המבנה מציע מספר יתרונות בולטים על פני מקומות אחרים בצפון אשר מציעים את אותו השירות של השכרת המבנה ועל כך נרצה לפרט בקצרה:

   השכרת כיתות חיפה – היתרונות של השכרת כיתה באורנס

   1. הנגישות: הדבר הראשון לו דאגנו הוא להנגיש את המבנה כך שכל אדם בכל מצב יוכל להגיע לכל מקום לרבות אנשים בעלי מוגבלויות. אנחנו לא צריכים לומר לכם שאפילו אדם אחד שלא יוכל להגיע מפני שהמקום אינו מונגש יכול לקלקל את ההרצאה, הקורס או יום העיון לחלוטין ולהשאיר טעם רע וחוות דעת שלילית.
   2. מה שאתם רואים זה מה שתקבלו: אנחנו בשמחה מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהחללים אותם אנו משכירים, מהציוד, העיצוב והאווירה ולבחור את החדר המתאים לכם ביותר ולשריין אותו לפני שמישהו אחר יחטוף אותו.
   3. המיקום: גולת הכותרת היא המיקום בו אנו נמצאים. מול קניון לב המפרץ בעורק הראשי של התחבורה הציבורית של הצפון של תחנת מרכזית המפרץ של האוטובוסים והרכבת ועל הכביש בו עוצרות כל מוניות השירות. לאף אחד לא יוכל להיות תירוץ שלא היה לו איך להגיע. ניתן להגיע בכל דרך בכל שעה.

   השכרת כיתות חיפה זאת כבר מזמן בחירה קלה של יותר ויותר עסקים, ארגונים ומוסדות אשר רוצים להעניק לעובדיהם את הטוב ביותר. פנו אלינו באתר או בטלפון ואנו נדאג שתקבלו רק את הטוב ביותר.

   השכרת כיתות חיפה

   השכרת כיתות בצפון

   אנחנו כבר רגילים שכאשר מדובר בהשכרת כיתות בצפון הוא ישר פונה אלינו. זה לא סוד ולא בושה לומר שאנחנו מעניקים את המרחב לימוד הטוב ביותר עם כיתות המאובזרות בכל טוב הטכנולוגיה בכיתות בוטיק מעוצבות ומזמינות שפשוט כיף להעביר בהן הרצאות, ימי עיון ואף קורסים בפיקוח והכרה של משרד הכלכלה  . המבנה ממוקם במקום המרכזי ביותר בצפון אשר מעניק פתרון לכל אלו המגיעים מכל הארץ מפני שהוא שוכן על הציר המרכזי ביותר שבין חיפה לקריות. מול קניון סינמול לב המפרץ הממוקם בסמוך לתחנת הרכבת והאוטובוסים מרכזית המפרץ וכמו כן כל מוניות השירות והמטרונית אשר פועלת 24 שעות ביממה גם עוברות שם.

   השכרת כיתות בצפון – רגישות, נגישות ורצינות

   המבנה נגיש לאנשים בעלי מוגבלויות כך שכל אחת ואחד יוכלו להגיע ואין אף אחד שיישאר מקופח וכמו כן אנו גמישים בשעות כך שאם תשריינו מקום מראש אתם תבטיחו לעצמכם את המקום הטוב ביותר לערב או הבוקר המושלמים.

   What you see is what you get – אנחנו לא מדברים אחד בפה ואחד בלב. אנו מזמינים את כל החפצים לבוא ולהתרשם ולא רק לקרוא לפני שהם מקבלים החלטה על השכרת כיתות בצפון בכלל ובחיפה והקריות בפרט.

   השכרת כיתות בצפון – במרחק שיחת טלפון או הקלקה על כפתור.

   אנו נשמח לתת לכם מידע נוסף. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו בכל עת והצוות שלנו יותר מנשמח לתת לכם מידע נוסף על המקום הטוב, העכשווי והנכון ביותר בו תרצו להעביר את הכנס, קורסים משרד הכלכלה או ההרצאה הבאים שלכם. אנחנו בטוחים שכל מי שיגיע לא ישכח את האיכות והרצינות אותן המקום משרה על המוזמנים שלכם וגאים להוביל את תחום השכרת המרחבים אשר משרתים את המשכירים אותם בצורה הטובה ביותר לנוחיותכם ונוחיותם.

   הרצאה, יום עיון, מקום להעביר קורס? הגעתם למקום הנכון. מכללת אורנס לניהול מציעה לכל המעוניין לשכור כיתות לימוד איכותיות את המתחם המאובזר שלה עם כיתות הלימוד בעלות המכשור המתקדם ביותר לכל מטרה.

   למבנה כמה יתרונות בזכותם יותר ויותר עסקים, חברות, ארגונים ותאגידים בוחרים לשכור את כיתות הבוטיק שלנו:

   • המיקום: אתם יכולים להסיר חשש מלבכם שמישהו יאחר למועד שקבעתם. המבנה ממוקם על אחד הצירים הראשיים בצפון, אם לא הראשי שבהם. מול תחנת הרכבת מרכזית המפרץ המשמשת בנוסף גם את כל חברות האוטובוסים כתחנת מרכזית המפרץ, מול קניון חיפה, על ציר ראשי של מוניות שירות ממוקם המבנה אותו אין אפשרות לפספס.
   • הרגישות לנגישות: המבנה נגיש לבעלי מוגבלויות ומאפשר גישה נוחה לכל אחת ואחד.
   • המכשור: כל הכיתות מאובזרות במכשור המתקדם ביותר ולכל מטרה. בין אם זאת הרצאה, יום עיון או אפילו קורס שלם, כל שתצטרכו הוא רק להביא את הדיסק און קי שלכם ולהתחיל.
   • גמישות השעות: אנו משכירים את החלל בכל יום ובכל שעה בהתאם למקום הפנוי כל עוד אין פעילות המתקיימת באחד מהחדרים. לכן חשוב לשריין מקום זמן מה מראש.

   השכרת כיתות לימוד  – זה הזמן שלכם גם להתקדם

   אם בחברת WE WORK כבר הבינו את הפוטנציאל של שכירת חללים מאובזרים בכל הציוד הנדרש מי אנחנו שנתווכח? אתם מוזמנים בחום לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף איך גם אתם תוכלו להעביר את יום העיון, ההרצאה או הקורס הבא שלכם במקום המבוקש ביותר בצפון המציע השכרת כיתות לימוד. כל שעליכם לעשות הוא להרים את שפורפרת הטלפון או הנייד ולהתקשר אלינו או להשאיר לנו את פרטיכם באתר שלנו ואנו נדאג לחזור אליכם עם יותר פרטים במהרה.

   מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:


    בנייה וקידום אינטרנטי בנייה וקידום אינטרנטי