להרשמה

04-8850888

חפשו כל דבר:

מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:


  השתחררתם? מברוק! קבלו הטבה מפנקת ומקצוע נחשק רגע לפני הטיול


   איפה ניתן ללמוד על מנת להפוך למזכירה משפטית 

   את מכורה לסדרות דוקומנטריות בנטפליקס? אתה ראית כבר את כל העונות של suits ולא יכול לחכות כבר שתצא העונה החדשה? בואו לעשות מזה קריירה! עולם המזכירות המשפטית הוא עולם שופע ומרתק שמכניס אותנו אל מאחורי הקלעים של הדבר האמתי בו אין רגע דל. במכללת אורנס לניהול תוכלו לרכוש את ארגז הכלים וכרטיס הכניסה שלכם לתחום הנחשק ולהשתלב בעולם החוק והצדק בתפקיד מעניין, מאתגר ובעל חשיבות רבה. קורס מזכירה משפטית הוא אחד ממסלולי הדגל שלנו במכללה ואנו גאים לומר שהבוגרים שלנו כבר עושים חיל במגוון חברות, ארגונים ומשרדים פרטיים וממשלתיים בתפקידי מזכירות, ניהול לשכה, אדמיניסטרציה, פקידות קבלה וכמו כן, להשתלב בעבודה משרדית בתחומי הייטק, במשרדים ממשלתיים, במשרדי עורכי דין ועוד…

   לימודי מזכירה משפטית  – מאזני הצדק בראיית הקריירה שלכם

   עוד מימים ימימה הייתה קיימת המערכת המשפטית בכל חברה מתוקנת החוצצת בגבול דק בין המותר לאסור, כולנו כמובן מכירים לצורך העניין את משפט שלמה הידוע ואת החכמה והמשל שמאחוריו. המסלול אותו אנו מלמדים את הסטודנטים שלנו נכתב, תוכנן ומועבר על ידי מיטב המרצים והמשפטנים מעולם הלימודים המקצועיים והאקדמיים בלימודים חווייתיים הכוללים תכנים מעולם הניהול, המשפט, הרפואה, הביטוח, העסקים ועוד… לצד עולם המחשוב אשר יקנה להם את כל הכלים לניהול המשרד בצורה המסודרת והיעילה ביותר. כמו כן, יתנסו התלמידים בשיעורי סדנא ייחודיים על מנת להביא את השטח למכללה.

   לימודי מזכירה משפטית 

   לימודי מזכירה משפטית המקיפים יכינו את המזכיר או המזכירה הראשית לניהול הלשכה ברמה הגבוהה ביותר עם הכלים העכשוויים ביותר.

   עם מסלולי ערב ובוקר משולבים אתם תוכלו להמשיך לנהל את שגרת חייכם הרגילה של העבודה, הבילויים והמשפחה ובמקביל לרכוש מקצוע מבוקש. יש לנו עוד כל כך הרבה מידע לתת לכם… אז השאירו פרטים באתר או התקשרו אלינו ואחד מאנשי הצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ ולהכווין אתכם אל הדרך החדשה והמרתקת הזאת שנקראת עולם הצדק והמשפט.

   מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:


    בנייה וקידום אינטרנטי בנייה וקידום אינטרנטי