להרשמה:

מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

  השתחררתם? מברוק! קבלו הטבה מפנקת ומקצוע נחשק רגע לפני הטיול

   לימודי שמאות רכוש

   מכללת אורנס מציעה לכם לימודי שמאות רכוש ברמה גבוהה, כדי להכשיר כוח אדם מתאים לטיפול ברכוש של אנשים וארגונים. מקצוע ייחודי זה מצריך את כל הידע הנדרש בחוקים ובחישובים וגם כיצד לעבוד עם אנשים ורשויות. אם אתם מחפשים מקצוע מבוקש שיהיה נחוץ תמיד, הערכת רכוש היא בדיוק התחום שמתאים לכם.

    

   למה לימודי שמאות רכוש יכולים להתאים לכם?

   • שמאות היא תחום שבו עובדים אנשים מדויקים מאוד וקפדנים שגם טורחים להיות מעודכנים כל הזמן בכל מה שנחוץ לעבודתם. תעריפים ומחירים, עדכוני חוקים ותקנות, בדיקות של שווי רכוש מגוון רב, כל אלה חלק בלתי נפרד מהעבודה המרתקת הזאת. אם אתם אוהבים גיוון ועניין אבל גם עבודה אחראית ואתם מתאימים מבחינת הכישורים והתכונות האישיות, מומלץ מאוד לשקול את המעבר למסלול מרתק זה.
   • שמאים הם האנשים שצריכים לגלות גם סבלנות ואמפתיה משום שהם מגיעים לפעמים ברגע הכי משמעותי של המשפחה. לכן, זה לא מספיק לדעת לשלוט בכל החוקים ובכל התקנות, צריך גם לדעת לתקשר עם האנשים, לשאול שאלות וגם לבדוק לעומק כל נזק שנגרם כדי להיות הוגנים ולפצות משפחות.
   • שמאות היא גם התחום שבו נותנים הערכות שווי של נכסים בשלל הזדמנויות ולמטרות שונות, כמו בקשת משכנתא או הלוואה. לכן, אם אתם אוהבים לעסוק בתחום ספציפי זה, הלימודים הם התחלה מצוינת לכל מי שרוצה להגיע לשם. חובה לעמוד בבחינות כדי לקבל את ההסמכה ולכן מומלץ להשקיע בלימודים ולרכוש ניסיון.
   • אפשר לעבוד בתחום זה כעצמאים או כשכירים ובכל מקרה תמיד יהיה ביקוש לשירותים שלכם.

   שמאות רכוש לימודים במכללת אורנס

   קורס שמאי רכוש שמאפשר לך להתחיל קריירה במקום הטוב ביותר

   מכללת אורנס להכשרות מקצועיות מציעה לכם לימודי שמאות רכוש כדי שתוכלו להבטיח לעצמכם קריירה מכניסה ומרתקת. מי שחושב ברצינות על התמקצעות בתחום זה או אחר, מוזמן לבדוק את הדרישות ולגלות עד כמה המקצוע הזה מספק הזדמנויות גם להתפתח הלאה בהמשך ולהקים מיזמים עצמאיים על סמך הניסיון שתרכשו בשטח.

   מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

    בנייה וקידום אינטרנטי בנייה וקידום אינטרנטי