לימוד פריוריטי

״פריוריטי״ – מהפכנות במערכות ניהול

ארגון השואף תמיד להגדיל את היעילות,  מבין שיש צורך בתכנה שתרכז את קשת תחומי הארגון תחת קורת גג אחת. תכנת הפריוריטי עושה בדיוק את זה! תוכנה זו הינה מערכת ה-ERP

(Enterprise Resource Planning)

המובילה בישראל.

היתרון הגדול של תכנת פריוריטי הוא הגמישות הרבה שלה. התוכנה חוללה מהפכה בתפיסת הניהול הארגוני, ובזכות מערכות הניהול שלה נוצר סוג חדש של סביבה ארגונית, המבוססת על תפיסה שלפיה כל היחידות בארגון הינן בעלות שפת עבודה אחידה, מה שמאפשר לעבוד כגוף אינטגרטיבי בו כל יחידה מקבלת דיווחים בזמן אמת. בצורה זו הארגון עובד בצורה יעילה וחסכונית.

 

לימוד פריוריטי – זה לא בשמיים

אלפי בתי עסק בישראל משתמשים במערכת פריוריטי. זו הסיבה שנוצרה בשוק דרישה לאנשי מקצוע בתחום. מיישם פריוריטי הוא איש מפתח בכל ארגון המשתמש בתוכנה, ולכן לימודי פריוריטי הם המפתח להצלחה, ובחירה מצויינת לקריירה מובטחת. קיימות בארץ מספר מכללות שבהן ניתן ללמוד ERP פריוריטי. קורס פריוריטי מחיר נע בין 12,500 ל-18,000 ש״ח. מחיר הקורס הינו פונקציה של שעות הלימוד וההתנסות, וכמובן המוניטין של המכללה שבה לומדים קורס פריוריטי.

 

השמה

מי שסיים לימודי פריוריטי צפוי למצוא, בקלות יחסית, משרה כמיישם התוכנה באחד הארגונים המשתמשים בה. בדרך כלל מדובר בארגונים גדולים ומסונפים, שבהם יש צורך בכמה וכמה מיישמי פריוריטי. יחד עם זאת, ישנן מכללות שמסייעות בהשמת בוגריהן בעבודה כמיישמי פריוריטי, וגם נושא זה הוא עניין לשקלול במחיר הקורס. כמו בכל תחום, הנסיון מדבר. מובן שארגון יעדיף עובדים מנוסים שכבר עסקו ביישום פריוריטי, ואולם מכללות המסייעות בהשמה מקושרות עם פונקציות הקליטה וכח אדם בארגונים השונים, והנסיון הראשוני שמקבלים בוגרי הקורסים במכללות השונות עשוי להספיק כדי להיקלט באחת מאותן חברות, ומשם – השמיים הם הגבול!

לכל חברה או ארגון יש את המאפיינים הייחודיים לה, ומי שעבד כמיישם פריוריטי במספר ארגונים, וצבר נסיון מגוון בתחום, ימצא עצמו מבוקש מאוד בשוק, והשכר בהתאם.

חשוב להדגיש כי דרישות הקבלה לקורס פריוריטי צנועות למדי. אין צורך ברקע קודם, והכל נלמד מההתחלה. רכשו לעצמכם מקצוע מבוקש והרשמו עוד היום לקורס פריוריטי ב-Orens.org.il

התקשרו עוד היום: 073-7799594 או השאירו פרטים