מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

השתחררתם? מברוק! קבלו הטבה מפנקת ומקצוע נחשק רגע לפני הטיול

קורס בקרת איכות

מבקר איכות הוא בעצם זה שנותן את החותמת הסופית לכך שהמוצר ראוי להיות משווק בשוק. המבקר בודק אותו על סמך צורכי הלקוחות בהתאם לחברה או הארגון המייצרים אותו. כיום, אין עסק, מפעל, ארגון או תאגיד יצרני אשר אין בו מחלקה ולעתים אף חטיבה של מבקרי איכות ולכן הביקוש בתחום הוא מהגבוהים ביותר כיום בעולם התעסוקה בארץ ישראל. לימודי בקרת איכות אותו אנו מלמדים במכללת אורנס לניהול הוא ברמה הגבוהה ביותר ויתרה מכך, הוא בחסות הארגון הישראלי לאיכות. הבוגרים שלנו משתלבים בתעשייה בזכות הכלים שרכשו וחלק לא מבוטל מהם מתברגים בתפקידי מפתח בעמדות בכירות.

המסלול הינו מסלול חווייתי הנלמד בקבוצות קטנות על מנת לאפשר לנו לתת יחס אישי ועוטף וליווי צמוד לסטודנטים שלנו. המרצים שלנו נבחרו בקפידה, אפשר לומר אפילו בפינצטה והם המקצועיים והמנוסים ביותר, הן מתחום בקרת האיכות והן בתפקידיהם במוסדות הלימוד המקצועיים והאקדמאים בארץ.

המכללה ממוקמת במיקום מרכזי במקום עם הנגישות הגבוהה ביותר אשר מציעה התחבורה הציבורית – מול תחנת מרכזית המפרץ אליה ניתן להגיע ברכבת, באוטובוסים, במטרונית וכמו כן במוניות שירות.  אנו דוגלים בכך שחייבים להפגין רגישות לנגישות ומבנה המכללה מונגש לכל הסטודנטים בכלל ולבעלי המוגבלויות בכלל.

קורס בקרת איכות – מגוון מסלולי לימוד

מסלולי הלימוד של כל הקורסים שלנו ביניהם גם קורס בקרת איכות מותאמים לאנשים עובדים ולבעלי משפחות בידיעה שבמקביל ללימודים יש להם גם שגרת חיים לנהל. אנו מציעים את הפתרון האולטימטיבי לשילוב החיים והלימודים ומאפשרים לכולם לרכוש מקצוע לחיים מבלי לשנות את אורח חייהם. פנו אלינו בכל שאלה והמומחים שלנו ישמחו להקשיב לכם, לראות מה מתאים לכם ולתת לכם עצה טובה שסיכוי גדול שתהיה הצעד הראשון לקריירה מניבה.

 

קורס בקרת איכות

קורס הבטחת איכות

קורס הבטחת איכות נמצא כיום באחד מהמקומות הראשונים מבין הקורסים המקצועיים בארץ. בכל עסק, ארגון, חברה או תאגיד יצרני ישנם את אנשי המקצוע אשר אמונים על איכות המוצר אשר הם מייצרים והוא בעצם החותמת האחרונה לכך שאיכות המוצר תהיה הטובה ביותר ותעמוד בכל התקנים בשוק אליו הוא מיועד. איש המקצוע אחראי על הביקורת הבונה ובחינת המוצר, על אופן הטיפול במוצרים חריגים, על הקריטריונים לדחייה וקבלה שלו ועוד…

בקורס הבטחה ובקרת איכות – QA-QC | בחסות האיגוד הישראלי לאיכות של מכללת אורנס זוכים הסטודנטים לרכוש את כל ארגז הכלים אשר ישמש אותם בעולם האמתי ויעניק להם יתרון על פני סטודנטים הלומדים במוסדות לימוד מקבילים וזאת מכמה סיבות:

  • בראש ובראשונה הקורס הוא בחסות האיגוד הישראלי לאיכות מה שמבטיח לסטודנטים שלנו שכשהם יסיימו את הקורס ברזומה שלהם יופיע שהם למדו אצל הטובים ביותר וזה מביא אותנו לסעיף הבא…
  • במשך זמן רב ולאחר סינונים רבים בחרנו את המרצים ואנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת שהחומר הנלמד יועבר על הצד הטוב ביותר ויכין את הסטודנטיות והסטודנטים לעבודה בעולם האמתי.
  • המכללה ממוקמת על העורק הראשי ביותר בצפון. מול קניון הסינמול ליד תחנת הרכבת והאוטובוסים מרכזית המפרץ אליה ניתן להגיע ברכבת, אוטובוסים, מטרונית ומוניות שירות.
  • אנו יודעים שיש לסטודנטים שלנו חיים גם במקביל ללימודים ואת תכניות הלימוד בנינו בהתאם. ישנה אפשרות בחירה בין קורסים בבוקר, בערב או במסלולים משולבים.

הצעד הראשון הוא החשוב ביותר

אין הרבה מקום להתלבטויות במידה ואתם רוצים לרכוש מקצוע נחשק בעל ביקוש גדול בעולם התעסוקה בארץ. לימודי הבטחת איכות יכשיר אתכם להשתלב בתעשייה ולהתברג בתפקידי מפתח במשרות בכירות. אנחנו מחכים לכם עם מיטב המומחים אשר יידעו לייעץ לכם על הצד הטוב ביותר על המסלול לקריירה שמתאימה לכם ביותר. טלפנו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

 

 

 

מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

בנייה וקידום אינטרנטי בנייה וקידום אינטרנטי