מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

השתחררתם? מברוק! קבלו הטבה מפנקת ומקצוע נחשק רגע לפני הטיול

קורס מזכירה רפואית בפיקוח משרד הכלכלה

קורס מזכירה רפואית בפיקוח משרד הכלכלה הוא קורס מרתק המשלב בתוכו את הנושאים המרתקים של עולם הרפואה כגון: אנטומיה, פיזיולוגיה, ניתוחים, רפואה מתקדמת ועוד… לצד לימודי ניהול המשרד או הקליניקה. המזכירה הרפואית היא בעצם הגורם המקשר בין הרופא, המשרד והמטופל ואחריות רבה מונחת על כתפיה. בתום הקורס הסטודנטים יכולים להשתלב הן במערך משרדי הרפואה הציבוריים כגון בתי חולים וקופות חולים והן במרפאות רפואיות בקליניקות פרטיות כך שאפשרויות העבודה הן רבות ומגוונות והביקוש למקצוע בעולם התעסוקה רק הולך וגדל.

קורס מזכירה רפואית  – בואו לעשות את הבחירה הנכונה

לימודי מזכירה רפואית בצפון בפיקוח משרד הכלכלה הוא אחד מקורסי הדגל שלנו במכללת אורנס לניהול. המכללה מכשירה את הסטודנטים ומעניקה להם כלים תיאורטיים בדמות 340 שעות לימוד ובנוסף סטאז’ בבתי החולים באיזור שם הם עוברים הכשרה מקיפה של 60 שעות של ניסיון מעשי בעבודה אמתית בתחום על מנת להגיע מוכנים אל העולם האמתי.

את המרצים המלמדים בקורס בחרנו לאחר תהליך קפדני ביותר של בחירה וזאת על מנת להעניק לסטודנטים שלנו את הטוב ביותר מפני שאחרי ככלות הכל ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. כמו כן, קבוצות הלימוד בקורס הינן אינטימיות עם מספר מצומצם של תלמידים וזאת תוכנן לאחר מחשבה כי כך נוכל להעניק להם את היחס האישי והליווי הצמוד שאנו מאמינים שמגיע לכל אחד ואחת מהם.

ההרשמה לכרטיס הכניסה שלך לעולם המרתק הזה בעיצומה. תנאי הקבלה לקורס הם 12 שנות לימוד, רצון ורצינות ומשם אנו כבר נדאג לכל השאר.

בסיום הקורס ייגשו הסטודנטים אשר יעמדו בתנאים למבחן של משרד הכלכלה ובמידה ויעברו הם יקבלו את התעודה הממשלתית הנכספת.

מלבד הקורס הזה אנו מציעים עוד שלל קורסים במקצועות הנחשבים והמבוקשים ביותר בשוק התעסוקה. צרו עמנו קשר ואנו נדאג שאחד מהמומחים שלנו יידעו להקשיב לכם, לנתח את המצב ולהמליץ לכם על המסלול הישיר בדרך אל הקריירה הנחשקת.

קורס מזכירה רפואית

לימודי מזכירה רפואית בצפון

מעל מיליון ומאתיים אלף גרים בצפון הארץ המלבלב אשר זכאים לשירותי רפואה ככלל האנשים בארץ. מיליון ומאתיים אלף אנשים שללא הקדמה הטכנולוגית ואנשי המקצוע הנכונים לא יוכלו לקבל בזמן את השירותים הללו אם המקצוע של המזכירה הרפואית לא היה קיים. למזכירה הרפואית חשיבות רבה בחיבור שבין המוסדות הרפואיים, המטופלים והרופאים ומיום ליום הכל נהיה ממוחשב ומתקדם ויש צורך רב באנשים טובים שיידעו לעשות עבודה מקצועית וזריזה שאינה באה על חשבון הטיפול הרפואי הטוב ביותר אותו זכאים לקבל כל אזרח ואזרחית במדינת ישראל. אי לכך, אין פלא שמסלול לימודי מזכירה רפואית בצפון נהיה אחד מהמסלולים המבוקשים ביותר בקרב מוסדות ההכשרה המקצועיים.

כאשר ההיצע עולה על הביקוש עכשיו זה הזמן הטוב ביותר לרכוש מקצוע מרתק, מאתגר, מספק ונחשק ויפה שעה אחת קודם. כפי שכתבנו וציינו נכון להיום ההיצע עולה על הביקוש, אך גם המודעות בקרב האנשים לכך ובהתאם מקומות העבודה אשר מאוישים על ידי אלו שזיהו את ההזדמנות וחטפו אותה בשתי הידיים.

מכללת אורנס לניהול מציעה קורס מזכירה רפואית בצפון עם ערך מוסף הטומן בחובו יתרון ענק. במקביל ללימודי התיאוריה הסטודנטים והסטודנטיות עוברים סטאז’ מעשי בבתי החולים באיזור מה שנותן להם נקודת זינוק על פני אלו אשר למדו רק את התיאוריה וכפועל יוצא מכך ועדיפות במקומות העבודה הפוטנציאליים.

הרצון והרצינות עליכם, לכל השאר אנחנו נדאג.

אנחנו במכללת אורנס דואגים לעטוף את הסטודנטים שלנו על ידי ליווי ויחס אישי לכל אחת ואחד ולאורך כל הדרך אל המשרה הנחשקת צעד אחרי צעד. התנאי הבסיסי לקבלה ללימודים הוא 12 שנות לימוד, תנאי אותו דורש משרד הכלכלה. יחד עם זאת, שני התנאים הלא כתובים אותם אנחנו דורשים במכללה הם הרצינות שלכם והרצון שלכם להצליח. במידה ותדעו לעמוד בשני התנאים הללו אנו מבטיחים לתת לכם את כל ארגז הכלים ולהכין אתכם למבחן של משרד הכלכלה על מנת לעוברו בהצלחה ולקבל את תעודת המקצוע החשובה. אין פה התלבטות, צלצלו אלינו ונתאם פגישת יעוץ שסיכוי סביר תהיה הצעד הראשון שלכם אל עבר קריירה עשירה ומעשירה.

מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:

בנייה וקידום אינטרנטי בנייה וקידום אינטרנטי