Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להרשמה

04-8850888

חפשו כל דבר:

מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:


  השתחררתם? מברוק! קבלו הטבה מפנקת ומקצוע נחשק רגע לפני הטיול


   .החטיבה לחשבונאות ופיננסים

   פריורטי – למנהלי חשבונות וכספים

   זוהי מערכת על אשר מנהלת את משאבי הארגון על כל מחלקותיו. מלוגיסטיקה, רכש, מלאי, כספים, מכירות, משאבי...

   קורס הנהלת חשבונות סוג 3

   לא הגיע הזמן להתקדם? אתם עושים עבודה מדהימה בחברה בה אתם עובדים כמנהלי חשבונות ויודעים שאתם יכולים...

   קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2

   קורס הנהלת חשבונות תמיד היית טוב/ה עם כספים? אוהב את העולם המרתק הזה? אם התשובה לשאלות הללו...

   לימודי חשב שכר

   קורס חשבי שכר בכירים – בפיקוח לשכת רואי החשבון בישראל ביטוח, שכר, מיסים, פנסיה, זכויות וחובות העובדים...

   קורס הנהלת חשבונות מעשית

   קורס הנהלת חשבונות מעשית הייחודי של מכללת אורנס לניהול פותח כדי להדגיש את ההיבט המקצועי והמעשי שבתחום...

   לימודי חשבונאות

   לימודי חשבונאות מספקים את כל ההכשרה הנדרשת והמורכבויות הטכניות של חשבונאות ופיתוח מיומנויות אחרות הנדרשות בתפקיד חשבונאי, כגון עבודה עם מערכות מידע, מימון תאגידי, תוכנות וניתוח נתונים. מכללת אורנס לניהול בע”מ מציעה מגוון קורסים מובחרים בחומי תעשייה מבוקשים ומכשירה את התלמידים עם מגוון תוכניות לימודים לבחירתם. בלימודי חשבונאות, התלמידים לומדים כיצד ליצור, לתחזק ולבקר מערכת מפורטת ומדויקת המציגה את הכספים של עסק או ארגון. הם לומדים את התיאוריה מאחורי חשבונאות ולומדים כיצד לנתח את המצב הפיננסי של חברה או ארגון. בהתאם לתוכנית לימודי חשבונאות שתבחרו, תוכלו ללמוד הנהלת חשבונות, ניהול פיננסי, וטכנולוגיה חשבונאית. עם השלמת תוכנית הלימודים, תוכלו לבחור להמשיך ללימודים מתקדמים לראיית חשבון וקורסים נלווים נוספים שנדרשים כדי להתחיל לעסוק בתחום. מעסיקים עתידיים מעריכים מאוד מיומנויות כמו ארגון, תשומת לב לפרטים, ניהול זמן טוב, מנהיגות ותקשורת, שמנהלי חשבונאות לומדים לפתח במהלך תוכנית הלימודים שלהם.

   מידע נוסף בנושא

   מאפייני לימודי חשבונאות

   רוב תוכניות לימודי חשבונאות מספקות השכלה רחבה בתחום, וככל שהתלמידים מתקדמים בלימודיהם, הם יכולים ללמוד קורסים נלווים כמו מיסוי, ושיעורי מתמטיקה כמו חשבון וסטטיסטיקה. קורסים מתקדמים יותר בחשבונאות כוללים מערכות מבוססות מחשב, ניהול תפעול, חשבונאות עסקית ושיעורי תיאוריה הן לחשבונאות והן לביקורת כלכלית. במקרים רבים, תקשורת עסקית היא חלק נוסף מתוכניות לימודי חשבונאות. הקורס מלמד התמחות מקצועית בחשבונאות ואת המיומנויות הנדרשות כדי לתקשר נתונים כלכליים עם מנהלים של ארגון או עסק ולענות על שאלות הקשורות לניתוחים שלהם. מקצועות חשבונאות מבוססים על ביצוע משימות שגרתיות שחוזרות על עצמן, ועומס עבודה גבוה בתקופות הכנת דוחות מס, לכן לפני ההרשמה ללימודים, כדאי לוודא שזוהי אכן הקריירה שאתם מצפים לה.

   לימודי חשבונאות בתוכנית מצויינת

   תוכניות לימודים רבות, כמו התוכניות הזמינות במכללת אורנס לניהול בע”מ, המכללה המקצועית הרב תחומית, שיש לה מוניטין מצוין בהכשרות בתחומי תעשיה מבוקשים, וותק של שנים רבות בתחום, מאפשרות לתלמידים לצבור ניסיון מעשי בתחום כמו גם לטפח קשרים מקצועיים כדי לעזור להם להשיג עבודה לאחר סיום הלימודים.

   לימודים בחשבונאות

   קריירה בתחום הפיננסי היא מורכבת ומצריכה שנות לימודים רבות, הבנה מתמטית, לצד הבנה של חוקי המיסוי, הכנת דוחות ועוד. זוהי ללא ספק עבודה מאתגרת ואם מספרים הם התשוקה שלכם, לימודי חשבונאות מושלמים עבורכם. למכללת אורנס לניהול בע”מ יש חטיבה לחשבונאות ופיננסים, שבה תוכלו ללמוד על התוכנה פריוריטי למנהלי חשבונות וכספים, קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2 וגם סוג 3, חשבי שכר בכירים והנהלת חשבונות מעשית. הצטרפו גם אתם אל אלפי סטודנטים מרוצים שהתחילו לימודים ומצאו קריירה לחיים.

   מהם לימודי חשבונאות?

   לימודי חשבונאות מעניקים לכם את ההכשרה הנדרשת לצורך עבודה בתחום זה. החל מלמידה על מערכות המידע השונות, וכלה בלימוד נושאים כגון מימון תאגידי, ניתוח נתונים ועבודה עם תוכנות שונות. ככל שתתקדמו יותר בחומר הנלמד, תוכלו להרחיב את הידיעות שלכם עם קורסים נוספים דוגמת סטטיסטיקה, מיסוי, מתמטיקה, ניהול תפעול, חשבונאות עסקית, וגם לימודים הכוללים הכרת מערכות מבוססות מחשב לצד שיעורי תיאוריה המיועדים גם עבור חשבונאות וגם עבור ביקורת כלכלית. חשוב שתדעו כי מקצוע זה יצריך מכם ווליום גבוה בפרט בתקופות של מע”מ ודוחות המס, לצד ביצוע פעולות חוזרות ונשנות מידי חודש בחודשו.

   מדוע לימודי חשבונאות הללו כה חשובים?

   לימודי חשבונאות פותחים לכם דלת לתחומים נוספים כגון: חשבונאית פיננסית, הנהלת חשבונות, ניהול פיננסי, עבודה עם כלים טכנולוגיים מתקדמים ועוד. כשתרצו להתקבל לעבודה בחברה או בארגון מסוים, הם יסייעו לכם מאוד, שכן מעסיקים רבים מחפשים עובדים בעלי יכולות פיננסיות מצוינות לצד תקשורת טובה, יכולת ארגון, שימת לב לפרטים קטנים, יכולת ניהול זמנים ותחומים נוספים אשר נלמדים גם כן במהלך לימודים אלו ויחדדו את כישוריכם עד מאוד ויעניקו לכם יתרון מובהק מעל המתחרים האחרים המעוניינים באותה המשרה.

   קריירה יציבה עם בטחון לעתיד

   במכללת אורנס לניהול בע”מ, תמצאו מגוון רחב של קורסים מצוינים אשר יסללו לכם את הקריירה לעתיד מזהיר. המכללה המקצועית הרב תחומית מתמחה בתחום הפיננסי לצד תחומים נוספים מבוקשים ביותר בשוק העבודה, וניסיונה הרב לצד המוניטין שרכשה לאורך השנים מבטיחים לא פחות ממצוינות בכל תחום לימודים שבו תבחרו.

   לימודי ראיית חשבון

   רואה חשבון הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר במשק הישראלי. התפקיד מציע תנאים נוחים לצד משכורת גבוהה. אם גם אתם מעוניינים לפתח קריירה בתחום הפיננסי הירשמו אל לימודי ראיית חשבון והתחילו ללמוד אל המקצוע שבחרתם. מכללת אורנס לניהול בע”מ, מציעה קורסים רבים ומגוונים בתחום הפיננסי אשר יכשירו אתכם בחשבונאות והנהלת חשבון באופן המקצועי ביותר.

   לימודי ראיית חשבון – מהם כוללים?

   חשוב להבין ראשי כי רואה החשבון הוא אדם המוסמך לפי החוק במדינת ישראל לעבוד בראיית חשבון. הכוונה לכך שהוא מורשה לבדוק דוחות כספיים ואת תקינותם, הוא מורשה לבצע בדוחות ביקורו ובנוסף הוא רשאי להעניק ייעוץ בענייני מס ובניהול כלכלי. כדי להפוך לרואה חשבון המומחה בתחומים הפיננסים השונים, כגון: חשבונאות, מיסוי, מימון, ניכויים, ביקורת חשבונאית ועוד, יש ראשית צורך להירשם אל לימודי ראיית חשבון. ללימודים אלו יש שלושה חלקים – בחלק הראשון נלמדים חשבונאות פיננסית, ביקורת ועוד קורסים. כמו כן, לומדים כיצד מבצעים ביקורת בחברות השונות, מה נדרש בעת הבדיקה שלהן, איך מבצעים ביקורת למערכות המידע של החברות הללו ומידע נוסף. מטרת הביקורת היא לוודא כי אכן הדוחות הכספיים שמציגה החברה אכן משקפים את מצבה הכלכלי כפי שהוא באמת. בנוסף נלמד כיצד יש להכין דוחות הכספיים לפי IFRS,לומדים על  התחייבויות פיננסיות, מלאי ועוד.

   אילו נושאים נוספים נלמדים גם כן?

   לימודי ראיית חשבון כוללים גם קורסים כגון: מיסים בינלאומיים, משפטים, מיסוי רווח הון, מיסוי חברות, מימון, מיסוי על הכנסה, דיני תאגידים, מיסוי מקרקעין ועוד. כמו כן, ניתן ללמוד גם קורסים בחשבונאות ניהולית. לאחר לימודים אלו ובחינת ההסמכה תוכלו לחפש עבודה הן בחברות וארגונים והן במשרדי רואי חשבון (פירמות). כפי שציינו לעיל זהו אחד המקצועות המבוקשים אשר יבטיח לכם ראש שקט לצד עתיד כלכלי מובטח.

   בואו להצטיין

   אם אתם רוצים להירשם ללימודים בתחום הפיננסי מוטב שתעשו זאת במקום כמו מכללת אורנס לניהול בע”מ, אשר מכשירה אתכם בלימודים פיננסים למצוינות ולהצלחה. במכללה הוותיקה תוכלו להתמקצע בלימודי הנהלת חשבונות מסוג 1+2 וגם 3, חשבי שכר בכירים, הנהלת חשבונות מעשית ועוד.

   קורס חשבונאות

   אנשי פיננסים הם אנשים שכל עסק או ארגון, בין אם קטן ובין אם גדול זקוקים לשירותיהם. אם התחום הפיננסי קוסם לכם, ותמיד הרגשתם חיבור מיוחד למספרים קורס חשבונאות יוכל לפתוח לכם את הדלת לקריירה ארוכת שנים, שבה תוכלו להתמקצע בתחום הפיננסי על בוריו. מכללת אורנס לניהול בע”מ הוותיקה, מתמחה בענף הפיננסי מזה שנים רבות ומכשירה אלפי סטודנטים בתחום זה מידי שנה.

   קורס חשבונאות: יותר מרק מספרים

   לימודים אלו מיועדים בפרט לסטודנטים אשר יש להם זיקה לעסקים, תשומת לב מרובה לפרטים והבנת מספרים מעולה לצד היכולת לנתח נתונים. קורס חשבונאות מעניק לכם את הידע הנדרש כיצד יש לעבד נתונים, וגם לנתח את המידע הפיננסי של החברה או הארגון שבהם אתם עובדים. בנוסף נלמד כיצד יש להעביר את הנתונים הללו באופן נהיר לגורמים שונים בברה הנוגעים לדבר, דוגמת: חברי הנהלה, חברי דירקטוריון, משקיעים, נושים, רגולטורים ואף לציבור הרחב בעת הצורך. מיומנויות אלו ישרתו אתכם נאמנה כאשר תגישו את מועמדותכם לתפקיד נחשק. מעסיקים רבים מחפשים עובדים בעלי קשרי אנוש מצוינים לצד יכולת הבעה ורבלית מעולה, חדות, עין נוקבת לפרטים, ארגון וניהול זמנים וכדומה. הלימודים הללו אשר ישחיזו ויחדדו את הכישורים שלכם, יהפכו אתכם למועמדים המושלמים לתפקיד פיננסי בכל חברה שבה תחפצו לעבוד.

   לימודי חשבונאות למתחילים ולמתקדמים

   קורס חשבונאות מתחיל מציע לסטודנטים לימודי הנהלת חשבונות סוג 1+2 כאשר מטרתו היא להכשיר אתם לבחינות של משרד הכלכלה. הקורס מציע מספר רמות ויכול אף להשתלב עם לימודי המשך מתקדמים של קורס חשבי שכר בכירים או לימודי הנהלת חשבונות סוג 3. בקורס ילמדו נושאים כגון: מבוא להנהלת חשבונות, מס ערך מוסף, משכורות, מלרי, ניכויים ודוחות מס, קופה קטנה ועוד שלל נושאים הנדרשים לשם פיתוח קריירה בתחום הפיננסי.

   היכן כדאי להתמקצע בענף הפיננסי?

   מכיוון שמדובר בלימודים מורכבים המצריכים יכולות מתמטיות לצד הבנת החוק והמיסוי בישראל, מומלץ להירשם למקום אשר מתמחה בענף זה ויוכל להביא אתכם אל התוצאות הרצויות. מכללת אורנס לניהול בע”מ, הפועלת מזה שנים רבות בתחום, בעלת מוניטין מצוין היא המקום עבורכם.

   מבולבלים? בואו לקבל עצה של מומחה:


    קורסים המובחרים שלנו

    לכל המסלולים

    לימודי סייעות שיניים – התחייבות להשמה בסיום הלימודים

    בלעדי במכללת אורנס! לימודי סייעות שיניים | התחייבו...

    קורס עברית לתלמידי רשת מכללות אורנס

    השפה העברית היא אחת מהשפות העתיקות בעולם ולאורך הש...

    קורס הום סטיילינג והלבשת הבית

    חדר. 4 קירות. רצפה ותקרה. יש מיליוני חדרים כאלו בע...

    קורס אנגלית לכל הרמות

    לאן שלא תפנו, תגלו שהצורך בידיעת השפה האנגלית הולך...

    לימודי עיצוב ותכנון פנים

    בואו ללמוד לימודי עיצוב ותכנון פנים ברשת מכללות או...

    קורס טכנאות סלולר בפיקוח משרד העבודה

    השימוש בניידים עולה ומוטמע בחיינו כחלק בלתי נפרד מ...

    קורס עיצוב גרפי – בהסמכת משרד העבודה

    עיצוב גרפי...המעבר שלך לעולם הדיגיטלי. אחד המקצועו...

    הבטחה ובקרת איכות | בהסמכת משרד העבודה

    ניהול הבטחת איכות ובקרת איכות טכנולוגי – משרד העבו...

    רפרנט/ית ביטוח | בהסמכת משרד העבודה

    רפרנט מקצועי לסוכן ביטוח אם אתם בעלי תודעת שירות ג...

    שמאי רכוש וחקלאות | בהסמכת משרד העבודה

    הצורך בשמאים במדינת ישראל הולך וגובר נוכח אלפי התב...

    יבוא ויצוא | בהסמכת משרד העבודה

    לימודי יצוא-יבוא וסחר בינלאומי בפיקוח משרד העבודה...

    מזכירה משפטית | בהסמכת משרד העבודה

    המשק הישראלי והאדמינסטרציה הציבורית צועדים לקראת ע...

    ניהול מלאי ורכש | בהסמכת משרד העבודה

    ניהול מלאי ורכש – משרד העבודה והכנה להסמכה בינלאומ...

    קורס טכנאי מכשור תל אביב 24.9

    סייעות מטפלות סיעודיות מאומנות

    בואו להשתלב באחד המסלולים המבוקשים ביותר במשק הישר...

    מוגן: טכנאי מכשור רפואי יולי 2020

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: טכנאי מכשור רפואי | קמפוס תל אביב

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מזכירה משפטית

    10.5.20 סרטון מס' 1 : https://www.youtube.com/watc...

    הנהלת חשבונות ינואר 2020 – חדרה שם המרצה: אולגה

    תאריך שיעור: 4/5/20 שיעור מס' 1  https://www.youtu...

    מוגן: חינם! שיעורים יומיים אונליין בעברית בנושאים מתקדמים ב-SOLIDWORKS

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: מזכירות רפואיות 6 | חדרה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: חשבי שכר – חדרה | 29.3.20

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: חשבי שכר – קמפוס חיפה | 27.3.20

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: לימודי כוון מפעיל – קמפוס חיפה | 31.3.20

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: מזכירה רפואית ערב – 1.4.20

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: סייעות שיניים חדש – קמפוס חיפה |

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: הבטחת ובקרת איכות

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: חינם ! שיעורי תרגול Excel | מתחילים מתקדמים

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: קציני בטחון וחקירות | חיפה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: מנהלות משרד | חדרה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: סייעות לרופא שיניים | חדרה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: סייעות לרופא שיניים 21.9.2020

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: cnc | רומן ימי לימוד א’ + ג’ | חיפה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: cnc | חדש ימי לימוד ב’ + ד’ | חיפה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: טכנאי מכשור רפואי ימי ה’ | חיפה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: טכנאי מכשור רפואי ימי ד’ | חיפה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: טכנאי מכשור רפואי ימי ב’ | חיפה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: טכנאי מכשור רפואי ימי א’ | חדרה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: טכנאי מכשור רפואי | חדרה ימי שלישי

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: חשבי שכר | 29.3 | חדרה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: מזכירה רפואית 5 | ימי הלימוד א’ + ג’ | חדרה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: מזכירה רפואית 4 | ימי לימוד ב’ + ד’ | חדרה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: מזכירה רפואית 5 | ימי לימוד א’ + ג’ | חיפה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: מזכירה רפואית 4 | ימי לימוד ב’ + ד’ | חיפה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: פריורטי | חיפה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: יישומי המחשב | 20.10 | אשדוד

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: יישומי המחשב | 26.3 | חדרה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: יישומי המחשב | 12.3 | חיפה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    מוגן: קורס יישומי מחשב – 31.3 חיפה

    התוכן המבוקש מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, יש להזין א...

    יועצי משכנתאות ומגייסי אשראי

    עולם האשראי וההלוואות מעניין אתכם? הבנקים בישראל מ...

    קורס cnc בצפון

    מהי תכנית הלימודים של קורס cnc בצפון? החל מתורת המ...

    קורס קציני בטחון

    מטרתו של קורס קציני בטחון היא להכשיר את הדורות הבא...

    רפרנט מקצועי לסוכן ביטוח

    חיים, רכב, בריאות, נסיעות לחו"ל ותאונות אישיות הם...

    קורס הבטחת ובקרת איכות

    בפיקוח האיגוד הישראלי לאיכות אוהבים לומר את המילה...

    פריורטי – למנהלי חשבונות וכספים

    זוהי מערכת על אשר מנהלת את משאבי הארגון על כל מחלק...

    קורס מזכירה משפטית

    אם את אוהבת את התחום המשפטי, אם צדק מעניין אותך אב...

    קורס מנהלת משרד בכירה כללית

    בעידן המתקדם בו אנו חיים, המשרד הפך למרכז ההתנהלות...

    מנהל pacs – הטמעת מערכות רפואיות

    תעודה – מטעם קבוצת מכון פילת. תעודה מטעם מכללת אור...

    רכזת השמה עובדים / ייעוץ תעסוקתי – בחסות מכון פילת.

    המשאב החשוב והיקר ביותר בכל עסק, חברה או ארגון כיו...

    קורס ניהול מלאי ורכש

    בזמנים ובתהליכים הגלובאליים הנוכחיים הולכת וגדלה ח...

    קורס תכנות XYZ

    מכללת אורנס לניהול מציעה קורס ייחודי עבור אלו המעו...

    קורס תכנות CNC

    לימודי CNC – לימוד מקצוע מרתק לימודי כוון מפעיל CN...

    קורס מפעיל וכוון CNC

    לימודי CNC בצפון – ללמוד מקצוע מרתק ליד הבית לימוד...

    קורס Solidworks

    קורס סולידוורקס – תכנון מכאני בעזרת תוכנה "SolidWo...

    קורס קב”טי קמעונאות ותעשייה

    אז מה בעצם הולכים ללמוד בקורס? מסלול עשיר ומרתק בו...

    קורס מזכירה רפואית

    לימודי מזכירה רפואית החוט המקשר הכל כך חשוב בין המ...

    קורס סייעות רופא שיניים – בפיקוח משרד הבריאות

    סייעת השיניים מהווה חוליה חיונית ובלתי נפרדת משרשר...

    קורס טכנאי מכשור רפואי

    לימודי טכנאי מכשור רפואי – התמחות מעשית במרכז רפוא...

    קורס אופטיקה

    בזכות קורס אופטיקה, תוכלו להרחיב את ידיעותיכם בכל...

    לימודי הפקת אירועים

    הרגע בו הזוג המאושר צועד אל עבר החופה, הערב בו חתן...

    קורס דוברות ויחסי ציבור

    קורס דוברות ויחסי ציבור מטעם מכללת אורנס לניהול מו...

    עורכי מבדקים פנימיים לציוד רפואי תקן – iso-13485 | בחסות האיגוד הישראלי לאיכות

       

    מכינה בחשבונאות

    מכללת אורנס לניהול מכשירה את המועמדים המעוניינים ל...

    קורס הנהלת חשבונות סוג 3

    לא הגיע הזמן להתקדם? אתם עושים עבודה מדהימה בחברה...

    קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2

    קורס הנהלת חשבונות תמיד היית טוב/ה עם כספים? אוהב...

    חשבונאי בכיר מדופלם

    אנו במכללת אורנס לניהול, מאמינים כי ידע הוא כוח ול...

    לימודי חשב שכר

    קורס חשבי שכר בכירים – בפיקוח לשכת רואי החשבון ביש...

    קורס הנהלת חשבונות מעשית

    קורס הנהלת חשבונות מעשית הייחודי של מכללת אורנס לנ...
    בנייה וקידום אינטרנטי בנייה וקידום אינטרנטי